Dizi Yeni Fragman Haberleri

turkiyede ve dunyada gosterilen dizilerden haberler ve fragmanlari

Yilmaz Erdogan, kahkahaya bogdu

Yılmaz Erdoğan, 'Münaşaka' adını verdiği gösteri ile izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Münaşaka'da anlattığı hikaye ve şakalara yeni eklemeler yapan Yılmaz Erdoğan, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde idi.

Başarılı komedyeni izlemeye gelenler arasında Nuri Bilge Ceylan, Ayşegül Aldinç, Gözde Türkpençe ve Vildan Atasever gibi isimlerde yer aldı.

Gösterinde teknolojinin yarattığı sorunlara da esprili bir şekilde yaklaşan Yılmaz Erdoğan, teknolojinin insanları paranoyaklaştırdığını belirtti.

Erdoğan, yaşadığı tecrübeleri de izleyiciler ile paylaşırken, kimi anlatımı seyirciler tarafından pek çok kez alkışlandı.

Gösteri esnasında teknolojinin yarattığı sıkıntılara da değinen usta isim, "Eskiden insanlar sanatçılara hayrandı, şimdilerde kendilerini keşfettiler" dedi.

Whatsapp'ın okundu bilgisine de değinirken, "İnsanları paranoyak ediyor. Mesajı gönderiyorsun, bir gözün telefonda kalıyor. Okundu mu, iki tık oldu mu, maviye döndü mü? Döndüyse niye yazmadı? Teknoloji beraberinde kaygı getiriyor" ifadelerini kullandı.